MÖBLER / Trädgård / Fönster 6481474
nr 648 1474
Fönster
4 st, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:51:51
250 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr